На Ібіці відбудеться великий літній поп-ап українських брендів ONE MRIA

Новости
20.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Поп-ап українських брендів ONE MRIA повертається — з 20 по 24 липня він пройде вже втретє. Цього разу познайомитися з новими колекціями Made in Ukraine можна буде на острові Ібіца. Домівкою для наших дизайнерів стане мультибрендовий бутік IKINITA.

У великому літньому поп-апі ONE MRIA x IKINITA візьмуть участь одразу 14 українських брендів — Gunia Project, Ruslan Baginskiy, Nomis, Anoeses, TTSWTRS, Hempful, The Coat, Frolov, Guzema Jewelry, Luna Ex, TG Botanical, Call Me Vintage, Total White, Atelier Handmade.

ONE MRIA — платформа підтримки українських дизайнерів, яку створили 2022 року Анастасія Єршова та Олена Кірова. Ініціатива покликана допомогти сталим і новим українським брендам інтегруватися у світову індустрію моди, сприяти відкриттю нових ринків та налагодженню комунікації з іноземними клієнтами.

«Ми завжди з особливим трепетом та увагою ставимося до підбору учасників, — розповідають Анастасія Єршова та Олена Кірова. —  Нам важлива якість та різноманітність, щоб кожен покупець міг вибрати щось своє та познайомитися з широтою української креативної думки. Цього сезону ми робили додатковий акцент на бренди, сильні у створенні аксесуарів та образах для відпочинку — попереду ще половина літа та оксамитовий сезон, а ми вже зустрічаємо гостей на одному із найвідоміших світових курортів. Наша мрія — щоб гості поп-апу закохалися в ці речі й після повернення додому стали справжніми амбасадорами української моди».

Частина зібраних коштів буде передана на благодійні цілі — Masha Foundation та GoFundMe. 

Серед клієнтів і гостей лондонських заходів ONE MRIA були директор моди Vogue British Сара Гарріс, стилістка Джессіка Жерарді та акторка Келлі Резерфорд. Окрім цього, поп-ап відзначився не лише майже повним розпродажем представлених колекцій українських дизайнерів, а й численними схвальними відгуками відвідувачів і модних інсайдерів. 

Чекаємо вас на третьому поп-апі ONE MRIA.

Читайте також: Благодійність і мода: мініколекція сорочок від Марії Квітки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).