Вперше за 10 років: Бейонсе анонсувала вихід нового парфуму

Новости
20.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Загадкове повернення в індустрію ароматів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американська виконавиця Бейонсе демонструє неймовірні сценічні образи у світовому турне Renaissance, зокрема в капелюхах українського дизайнера Руслан Багінського. Під час серії перфомансів Queen B таємничо анонсувала вихід нових парфумів.

Наразі назву аромату тримають в секреті. Водночас відомі ключові ноти аромату: верхніми стануть клементин, який є гібридом мандарина й апельсина-королька, а також золотий мед. Середні — абсолют троянди та жасмин самбак, нижні виявлятимуться в намібійській миррі, золотій амбрі.

Тизер новинки загадково опублікували 19 липня: на вебсайті Бейонсе з’явилася ще одна сторінка, де зображений силует парфуму. Аромат «занурений у мистецтво» створили у Франції під керівництвом співачки. 

Зазначається, що продаж парфуму розпочнеться в листопаді цього року та зараз можливе передзамовлення. Eau De Parfum буде доступним лише у Сполучених Штатах Америки та Канаді. 

Для Бейонсе цей запуск стає поверненням в індустрію нот і ароматів: у 2010 вона презентувала Heat. Ці квіткові та фруктові парфуми отримали продовження у версіях Heat Ultimate Elixir, а також Heat Wild Orchid. З презентації останнього у 2014 пройшло майже десятиліття.

Раніше, в травні, за допомогою таємничого тизера Queen B анонсувала також іншу новинку: вона опублікувала світлину на тлі пробірок і зразків із рукописним підписом. Тоді Бейонсе зазначила, що «не може дочекатися, коли ви відчуєте те, що я створюю».

Читайте також: Карл Лагерфельд і Бейонсе: 8 ляльок Barbie, натхненних відомими особистостями.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).