Адель випустить новий альбом уже в цьому році

Новости
05.04.2023
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
На створення треків співачку надихнув наречений
ПОДЕЛИТЬСЯ

Британська співачка Адель таємно записала новий альбом і незабаром планує його випустити. На написання пісень її надихнуло кохання зі своїм нареченим — спортивним агентом Річем Полом. 

Близькі співачки розповіли, що до нового альбому увійдуть найбільш позитивні й піднесені композиції за всю кар’єру Адель. Про точну дату випуску поки невідомо, але, ймовірно, можна на нього очікувати вже в цьому році. 

Останній четвертий студійний альбом Адель під назвою “30” був представлений у листопаді 2021 року. Це був перший альбом співачки після шестирічної перерви. 

“Відтоді її життя повністю змінилося. Вона пройшла шлях від дна до шаленої закоханості. Адель хоче, щоб світ також дізнався про це. Її музика відображає ці почуття, і наступний альбом стане для неї найоптимістичнішим. Вона недовго буде королевою сумних балад”, — розповіло виданню The Sun джерело, близьке до співачки.

 

Читайте також: Енн Гетевей стала обличчям нової кампанії Донателли Версаче Versace Icons

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).