HBO створить новий серіал-приквел “Гри престолів”

Новости
06.04.2023
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Стрічка розповідатиме про завоювання Вестероса
ПОДЕЛИТЬСЯ

У стримінговому сервісі HBO активно обговорюють створення нового приквелу “Гри престолів” про завоювання Вестероса. Нині проєкт знаходиться на ранній стадії розробки, а пошуки сценариста досі тривають. Проте кілька джерел розповіли виданню Variety, що перед зніманням серіалу HBO може випустити повнометражний фільм, який підведе глядачів до кількасерійної стрічки.

Новий приквел розповість історію Ейгона I та його дружин-сестер Вісенії та Реніс, які використали свою армію й трьох драконів, щоб завоювати шість із семи королівств Вестероса, окрім Дорну. Глядачі побачать те, як Ейгон I став першим королем Вестероса й засновником династії Таргарієнів. Усі події серіалу відбуватимуться за 300 років до основної лінії “Гри престолів”. 

Це буде остання стрічка від HBO, заснована на історії Вестероса. З численних проєктів, які сервіс анонсував за кілька років після “Гри престолів”, лише “Дім дракона” здобув успіх і був продовжений на 2 сезон. 

 

Читайте також: Новий трейлер фільму “Барбі” з Марго Роббі й Раяном Ґослінґом у головних ролях

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).