Алек Болдвін планує судитися зі знімальною групою фільму "Іржа"

Новости
15.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Через загибель на майданчику режисерки Галини Хатчинс
ПОДЕЛИТЬСЯ

У жовтні минулого року актор Алек Болдвін застрелив режисерку Галину Хатчинс. Це сталося на знімальному майданчику фільму "Іржа". У пістолеті Алека Болдвіна виявилися справжні патрони, врятувати жінку так і не вдалося. Слідство за цією справою для встановлення винних і причетних до інциденту осіб триває понад пів року.

Стало відомо, що Алек Болдвін подав до суду на знімальну групу фільму "Іржа", а саме на трьох її учасників, що були відповідальні за зброю. Так, під позов актора потрапили постачальник боєприпасів Сета Кенні, відповідальна за зброю на майданчику Ганна Гутьєрес-Рід та реквізиторка Сара Закрі. Також Алек вимагає притягнути до справи і першого помічника режисера, який і передав Болдвіну пістолет.

"Ця трагедія сталася через те, що бойові патрони були доставлені на знімальний майданчик і заряджені в пістолет", — йдеться у позові голлівудського актора.

За заявою Алека Болдвіна, трагедія на знімальному майданчику "Іржі" сталася через невиконання групою своїх професійних обов’язків.

Читайте також: Три українські активістки отримали премію MTV EMA Generation Change Award

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).