Три українські активістки отримають премію MTV EMA Generation Change Award

Новости
14.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
За активну допомогу вимушеним переселенцям
ПОДЕЛИТЬСЯ

На церемонії вручення Європейської музичної премії каналу MTV у Німеччині планують нагородити трьох жінок, що допомагають подолати гуманітарну кризу в Україні.

Анна Кутова, Ліна Дешвар і Анфіса Яковина щоденно борються за опіку та притулок для тих, хто постраждав від повномасштабного вторгнення в Україну. Вони будуть нагороджені статуеткою MTV EMA Generation Change Award під час прямої трансляції шоу.

Їхня робота включає надання притулку для біженців, евакуацію та догляд за сім’ями, які виховують дітей, підлітків і молодих людей з обмеженими можливостями. Також активістки забезпечують надання арт- та групової терапії для жінок і сімей, які були розлучені зі своїми близькими.

У відборі номінанток брала участь комісія каналу MTV Entertainment Group (підрозділ Paramount) у партнерстві з некомерційною організацією Choose Love.

«Ми, у Choose Love, дуже вдячні за співпрацю з MTV і за можливість вшанувати феноменальну роботу трьох видатних жінок, які присвятили себе підтримці людей, чиї життя були зруйновані вторгненням в Україну», – сказав співзасновник і генеральний директор Choose Love Джозі Нотон.
Громадська організація надихнулася відданістю та сміливістю жінок, які своїми справами дають надію на світле майбутнє для людства.

Келлі Бредшоу, старша віцепрезидентка MTV Entertainment Brands International у Paramount, зазначає: «Понад 7 мільйонів біженців покинули Україну після вторгнення на початку цього року, а ще мільйони вимушені були стати внутрішньо переміщеними особами, шукаючи притулку та безпеки».

Премію MTV EMA Generation Change Award було започатковано у 2018 році. Вона має на меті виділити молодих людей, які беруть участь у вирішенні одних з найскладніших соціальних проблем світу за допомогою висвітлення історій крізь медіа та творчість.

Церемонія MTV EMA відбудеться у неділю, 13 листопада, у Дюссельдорфі, Німеччина.

Читайте також: Українці обрали склад журі Національного відбору на "Євробачення" — 2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).