Прикраси українських ювелірних брендів, виставлені на аукціоні Sotheby’s, продали за 2 мільйони гривень

Новости
11.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Торги відбулися 10 листопада
ПОДЕЛИТЬСЯ

З 4 по 10 листопада на аукціоні Sotheby’s вперше було представлено прикраси від сучасних українських ювелірних брендів. Торги відбулися у форматі онлайн 10 листопада. Всі зібрані кошти (а це майже 2 мільйони гривень) буде передано у благодійний фонд Superhumans — реабілітаційний центр для дорослих і дітей, які серйозно постраждали через бойові дії в Україні.

Організація заходу проходить в рамках проєкту Strong & Precious, головною метою якого є популяризація українського ювелірного мистецтва на міжнародній арені. Ініціатором аукціону виступили Sotheby’s та особисто Марі-Сесіль Сізамоло, ювелірна експертка та директорка ювелірного департаменту Sotheby’s Geneva.
Бренди, що було представлено на аукціоні: Inesa Kovalova, OBERIG, Drutis Jewellery, NOMIS, Stanislav Drokin, Rockah.brand.

Наталія Кіетіене — кураторка проєкту Strong & Precious, експертка з маркетингових комунікацій ювелірних брендів: “Це дійсно визначна подія для української ювелірної галузі, і я вірю, що це тільки початок і ювелірні вироби українських митців підкорять ще чимало міжнародних майданчиків”.

“Підтримка від міжнародної спільноти, психологічна та фінансова, — безцінна. Завдяки Sotheby’s та нашим митцям відбудеться ще одна добра справа, і ми дійсно вдячні партнерам за таку можливість”, — говорить Ольга Олексенко, кураторка проєкту Strong & Precious, ювелірна експертка, колекціонерка.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).