Am I Jazz? представив програму 5-го, ювілейного, фестивалю

Новости
25.11.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
5th edition: INWARD
ПОДЕЛИТЬСЯ

Цьогоріч фестиваль афроамериканської та імпровізаційної музики Am I Jazz? святкує своє 5-річчя. Організатори представили програму події.

25 листопада наживо з "Клоузеру" відбудуться трансляції Dennis Adu Big Band, що виконає програму з аранжувань оригінальних п’єс учасників оркестру.

26 та 27 листопада відбудуться концерти важливих постатей українського авангарду — Ігоря Цимбровського та Світлани Няньо.

Також в рамках фестивалю пройдуть прем’єри двох експериментальних дуетів, створених спеціально для фестивалю: медіаартист Георгій Потопальський (UN) з контрабасисткою Крістіною Кірік (28 листопада) та електронний продюсер Дмитро Авксентьєв (Koloah, Voin Oruwu) з трубачем Деннісом Аду (29 листопада).

Усі концерти розпочинатимуться о 21:15.

Фестиваль відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Нагадаємо, що з 11 по 15 листопада пройшла перша частина фестивалю, де Am I Jazz? представив міжнародній аудиторії шоукейси гуртів Dennis Adu Quintet, Yuriy Seredin Quartet, Danylo Vinarikov Ensemble, IMAGOjazz та Marevo. Усі записи можна переглянути на сайті

Читайте также: Плей-лист четверга: Фестиваль Am I Jazz? Четвертый выпуск

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).