Славутич стане першим інклюзивним містом в Україні

Новини
26.11.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
До 2024 року
ПОДЕЛИТЬСЯ

Славутич стане першим містом, де буде створено інклюзивне безбар’єрне архітектурне середовище. Проєкт створено в рамках ініціативи першої леді України Олени Зеленської "Без бар’єрів".

Мета проєкту – створити доступне публічне середовище для людей з інвалідністю. Уряд вже розробив альбом технічних рішень, в якому окреслені усі важливі інструкції для забезпечення інклюзивності. В проєкті вказано, як саме потрібно проєктувати житлові та громадські будинки, пішохідні переходи, велодоріжки та інше, враховуючи потреби людей з інвалідністю. 

“Звичайні для багатьох із нас речі – працювати в офісі, відвідувати музей чи театр – для людей з обмеженою мобільністю майже недоступні саме через архітектурні бар’єри. Об’єднати зусилля усіх зацікавлених сторін задля створення безбар’єрного архітектурного середовища і, як наслідок, можливостей для усіх українців вести повноцінне суспільне життя – основна мета укладеного сьогодні Меморандуму”, – прокоментувала Олена Зеленська.

Славутич має стати безбар’єрним до 2024 року.

Також влада закликає і інші міські громади долучатися до ініціативи.

Читайте також: Барби с витилиго, протезами и без волос: Mattel пополнили инклюзивную серию кукол

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).