Ембер Герд погодилася сплатити $ 1 мільйон Джонні Деппу через справу з наклепом

Новости
21.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Акторка назвала це рішення "дуже складним"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ембер Герд погодилася виплатити своєму колишньому чоловікові Джонні Деппу 1 мільйон доларів, аби врегулювати позов стосовно наклепу проти нього. Заява про мирну угоду була опублікована в Instagram акторки. Герд заявила, що вона не зможе винести "приниження" від повторного судового розгляду.

"Для мене важливо зазначити, що я ніколи не обирала це. Я захищала свою правду, і при цьому моє життя, яким я його знала, було зруйновано”, — написала Ембер.

Спочатку було ухвалено рішення, що Герд повинна виплатити Деппу понад 10 мільйонів доларів як компенсацію за завдану шкоду. У результаті було вирішено, що героїня гучної справи має сплатити колишньому чоловіку 1 мільйон доларів. Варто додати, що плата надходитиме з її страхової компанії, а не з особистих коштів акторки.

Ембер Герд зауважує, що врегулювання конфлікту не є визнанням вини: "Це не є актом поступки. Немає жодних обмежень щодо мого права голосу у майбутньому". 

Нагадаємо, навесні 2022 року між колишньою голлівудською парою розпочався шеститижневий судовий процес. Присяжні у Ферфаксі, штат Вірджинія, визнали Герд винною у наклепі стосовно дій Джонні Деппа. 

Читайте також: Принц Вільям і Кейт Міддлтон поділилися сімейною листівкою до Різдва

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).