Колеги Лілі Колінз розповіли, що носитиме її героїня у третьому сезоні "Емілі в Парижі"

Новости
21.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Бюджетні бренди та образи від молодих дизайнерів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Образи Емілі Купер, головної героїні серіалу "Емілі в Парижі", завжди піддавалися критиці. Оминаючи вибір луків, глядачі дивувалися, як дівчина на зарплату маркетолога може дозволити собі речі від люксових брендів. У новому сезоні стилісти серіалу вирішили виправитися, про що колеги Лілі Колінз по знімальному майданчику розповіли в інтерв’ю.

Так, Емілі Купер іноді носитиме бюджетні бренди, а також зверне свою увагу на образи від світових молодих дизайнерів. Актор Люс’єн Лавісконт (Алфі) розповів, що наступний сезон буде глибшим і сміливішим, у тому числі через нові луки головної героїні.

Вільям Абаді, що зіграв Антуана – злого колегу Емілі, зізнався, що у майбутній частині Купер також приміряє вінтажні образи. "Ми всі провели досить багато часу в роздягальнях. Це знак часу: брати висококласних і нових дизайнерів, а також ходити в секонд-хенд і приносити антикваріат та vintage-речі. Це допомагає підняти шоу на новий рівень та внести різноманітність у моду", – розповів Абаді.

Патрісія Фільд, дизайнерка з костюмів серіалу "Емілі в Парижі", також упевнена, що "модним критикам" буде на що подивитися у новому сезоні.

Прем’єру третьої частини шоу заплановано на 21 грудня цього року.

Читайте також: Burberry назвали дату виходу першої колекції під керівництвом Деніела Лі

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).