Героїня проєкту Timeless — Карина Комишна, юристка і художниця, яка пише ікони для захисту воїнів ЗСУ

Новости
21.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Як війна змінила пріоритети українських жінок
ПОДЕЛИТЬСЯ

Переоцінка цінностей – це те, що відбулося майже з кожним українцем у цьому році, на всіх рівнях, починаючи від побуту, від власної безпеки, своєї професійної реалізації тощо. Як ніколи раніше, ми зрозуміли, що є по-справжньому важливим, за що треба боротися, а що краще відпустити.

Так народився проєкт Timeless. Його мета — на особистому прикладі розповісти, яку переоцінку цінностей пройшли українці після початку повномасштабного вторгнення рф. Наша героїня — юристка і художниця Карина Комишна.

"Я все життя була і є людиною, яка вірить в Бога. Це мій орієнтир як в щасливі, так і у складні часи. На початку повномасштабного вторгнення, як мати маленької дитини, я розуміла, що не можу взяти зброю та захищати Батьківщину на фронті, тому я шукала шляхи, як можу бути корисною своїй країні у такі складні часи», — розповідає Карина.

Свій вклад у перемогу Карина знайшла та реалізовує через творчість.

Творча діяльність завжди була для Карини як хобі, оскільки за фахом і покликанням вона юристка. Вона мріяла представляти Україну на міжнародній правовій арені, але картини завжди були і є в її житті. Карина власноруч написала понад 100 картин і провела художню виставку. Восени картина героїні брала участь у благодійному аукціоні в Лондоні, а виручені кошти було переказано на допомогу постраждалим від війни. Також Карина провела безліч благодійних майстер-класів для дітей.

«Віра в Бога, творчість, сила волі, цілеспрямованість і мої життєві принципи завжди допомагають мені досягати поставлених цілей», — каже Карина.

Тому саме художня діяльність заклала фундамент для того, щоб почати писати ікони, які вона відправляє на фронт для захисту воїнів ЗСУ та наближення довгоочікуваної перемоги. Свою першу ікону Карина почала писати минулої зими.

«Написання ікон — це мій духовний розвиток. Колись моя бабуся казала мені, що Господь дає спеціальне благословення і свою благодать тому, хто пише образи святих. І я вірю, що це благословення разом з моєю вірою, яку я вкладаю при написанні ікон, будуть захищати наших воїнів ЗСУ від ворога. Я бажаю кожному відчути благословення Господнє, яке обов’язково приведе нас до перемоги», — ділиться Карина.

Jewellery партнер: Faberge_kyiv

 

Fashion producer: Олена Мусієвська

 

Читайте також: Героїня проєкту Silence — "Міс Україна Всесвіт" 2020 Єлизавета Ястремська: "Я продовжую закликати про допомогу Україні"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).