Спадщина, промисловість і науковий квартал: Фонд британського архітектора Нормана Фостера розповів про відбудову Харкова

Новости
21.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
На основі п’яти пілотних проєктів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Фонд британського архітектора Нормана Фостера розповів про плани щодо відбудови Харкова. Проєкт буде засновано на п’яти пунктах: спадщина, ріки, промисловість, житло та науковий квартал. Навколо них буде розвиватися інфраструктура міста та ставати ще зручнішою для місцевих жителів.

У центрі Харкова фонд Фостера планує встановити пам’ятку, яка відображатиме "шанобливий підхід до відновлення історичних будівель". Проєкт "Промисловість" має на меті перетворити шкідливу вугільну електростанцію на екологічний "центр чистої енергії".

Пункт "Ріки" передбачає перетворення шестикілометрової зони між річками Харків і Немишля на місце відпочинку та мобільності. Там встановлять велосипедні доріжки та пішохідні маршрути. Житлові будинки фонд архітектора Нормана Фостера планує осучаснити та зробити більш енергоефективними. У першу чергу це стосуватиметься панельних багатоквартирних будівель.

Проєкт "Наука" розвиватиме високотехнологічну промисловість й стартапи, аби відновити індустріальний потенціал Харкова.

Офіційний план реконструкції міста фонд представить вже "найближчими тижнями".

Читайте також: Великий гід по Їжі Львова: Новий випуск фуд-тревел-шоу Міші Кацуріна і Антона Птушкіна (але його не було)

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).