Anrealage представили одяг, що змінює колір під ультрафіолетовими променями

Новости
01.03.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Світлові метаморфози
ПОДЕЛИТЬСЯ

Anrealage, токійський футуристичний бренд, представив нову колекцію осінь-зима 2023/2024. Родзинкою шоу дизайнера Кунігіко Морінага став одяг із тканини з фотохромними властивостями — під ультрафіолетовим світлом він із монохромних кольорів змінювався на яскраві або ж демонстрував зовсім нові принти та візерунки.

Перфоманс із метаморфозами починався, коли на подіумі з’являлася пара моделей. Дві лампи з ультрафіолетовим світлом опускалися перед ними. Під випромінюванням одяг змінював свій вигляд. Образи з хутра, атласу, оксамиту й мережива під магією світла отримали нові кольори, логотип бренду або ж принти — горошок чи смужки. Як зазначає Морінага, вбрання реагує на ультрафіолетове сонячне світло, тож реакція тканини залежить від погодних умов, в яких вона перебуває.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от firstVIEW (@firstviewphoto)

Кунігіко Морінага Розпочав експерименти з текстилем 10 років тому. У новій колекції Anrealage дизайнер представляє філософську концепцію: речі не такі, якими вони здаються на перший погляд. Глядачі шоу, які спостерігали за метаморфозами, підтримали експериментаторське бачення творця — кожен вихід моделей супроводжувався оплесками.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).