The Weekend зіграє у фільмі разом із зіркою "Венздей" Дженною Ортегою

Новости
02.03.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Розповідаємо деталі про майбутню співпрацю
ПОДЕЛИТЬСЯ

The Weekend дебютує як актор у поки безіменному фільмі з Дженною Ортегою й Баррі Кіоґаном. Про це повідомляє The Deadline.

Деталі сюжету стрічки тримаються в таємниці, однак відомо, що режисером картини стане Трей Едвард Шульц (“Він приходить вночі”), який розробляв сценарій разом із The Weekend та продюсером Резою Фахімом (“Ідол”).

The Weekend працював над цим безіменним проєктом деякий час, а згодом звернувся до Шульца, щоб обговорити можливість його режисерства. Знаменитості розпочали писати з Резою Фахімом сценарій, який в підсумку потрапив в руки Ортеги й Кіоґана. У той час Ортега та Кіоґан обмірковували кілька пропозицій після своїх успішних проєктів, однак чітко дали зрозуміти — вони готові працювати над новою картиною.

Для The Weekend цей фільм стане акторським дебютом у головній ролі. Раніше співак з’явився в короткому камео самого себе в трилері “Неограновані коштовності”. Фанати також очікують побачити Ейбела в драматичному серіалі “Ідол” від HBO.

 

Читайте також: Белла Гадід стала амбасадоркою бренду Charlotte Tilbury

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).