INRO та UNITED24 презентували колекцію свічок, присвячену тимчасово окупованим містам

Новости
02.03.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Парфумерно-косметичний бренд INRO у партнерстві з фандрейзинговою платформою UNITED24  презентували колекцію свічок. Вона присвячена містам України, які знаходяться в тимчасовій окупації: Донецьку, Луганську, Енергодару, Маріуполю, Мелітополю та Сімферополю. Прибуток з продажу перекажуть через UNITED24 на відбудову України. 

Свічка "Донецьк" пахне донецькими трояндами, у "Луганська" насичений аромат з деревно-трав’яними нотами. "Мелітополь" — з ароматом черешні, "Сімферополь" — морського узбережжя та кипарису. Свічка "Енергодар" має пряний аромат, а свічка "Маріуполь" поєднала у собі запах сталі й моря.

"У команді INRO працюють люди з Донецька, Бердянська, Харкова та Києва. Ми з нетерпінням чекаємо на звільнення окупованих територій. У багатьох із нас там були або досі залишаються родичі, друзі, знайомі. Аромати для свічок обирали всією командою. Так само колективно обирали локації, які зображені на опакованні", — розповідають Ольга та Володимир Саєнки, засновники INRO. 

На свічках вказані координати визначних місць: у Донецьку — "Донбас Арена", в Енергодарі — Запорізька АЕС, у Мелітополі — Арка визволителів, у Луганську — Соборна мечеть, у Сімферополі — Верховна Рада Автономної Республіки Крим, у Маріуполі — Донецький академічний обласний драматичний театр. 

Ціна однієї свічки — 1000 грн. При замовленні за кордон на сайті можна обрати міжнародне доставлення. Прибуток з продажу благодійних свічок перекажуть через UNITED24 на відбудову України. 

Читайте також: Colonia Limited Edition дизайну Семюеля Росса

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).