Група "Антитіла" та Ед Ширан презентували спільну пісню

Новости
02.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Pемейк треку 2Step з останнього альбому Equals
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український гурт "Антитіла" записав спільний трек з британським співаком Едом Шираном. Це ремейк треку 2Step з останнього альбому Ширана. 

Зйомки відео до пісні проходили в Ірпені, Києві та Харківській області, куди гурт "Антитіла" прибув у складі 130 батальйону територіальної оборони для посилення східного угрупування сухопутних військ ЗСУ. Режисером та продюсером відео виступив Дмитро Шмурак.

"Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню — це ще один вияв підтримки від народу Великої Британії й безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс, — розповідає лідер групи Тарас Тополя. — "Антитіла" виконували свою роботу як військовослужбовці, нам було не просто створити й записати українську лірику й вокал у студії. Окрім того, студія Bobina Records, на якій ми зазвичай записували власні пісні, опинилася під окупацією. Але завдяки Максиму Сиволапу, нашому другу і незмінному співавтору та аранжувальнику багатьох пісень, ми справилися зі своєю частиною".

В українському тексті до пісні 2Step Тарас розповідає власну історію того, як для його родини почалася війна. Музиканти присвятили це відео пам’яті українського режисера Дмитра Маніфеста, життя якого обірвалося передчасно. 

Усі виручені кошти з монетизації відео на YouTube та з роялті підуть на благодійність до Music Saves UA, проєкту Всеукраїнської асоціації музичних подій. 

 

Читайте також: 

Don’t Fuck with Ukraine: Cлухаємо разом новий трек Макса Барських

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).