Річ дня: Футболка від благодійної ініціативи Saint Javelin, яку носить Володимир Зеленський і міністр оборони України

Новости
02.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Організація зібрала вже $ 2 мільйони на підтримку українців
ПОДЕЛИТЬСЯ

Благодійна ініціатива Saint Javelin продовжує створювати мерчі на підтримку українських військових, мирних жителів та вимушених біженців. Так, компанії вже вдалося зібрати понад $ 2 мільйони, які були перераховані в благодійні організації 2402.org, Help Us Help та Red Cross Ukraine.

Речі від Saint Javelin вже носять президент України Володимир Зеленський та міністр оборони Олексій Резніков. Крім того, футболку з зображенням Богородиці та Javelin вже оцінив міністр оборони Естонії Калле Лаанет. Загалом одяг з зображенням Saint Javelin став віральним по всьому світу, а інстаграм-сторінка зібрала вже більше 50 тисяч підписників.

Придбати таку ж футболку (чи худі!) від благодійної ініціативи Saint Javelin можна на їхньому офіційному сайті. Прибуток від продажів буде перерахований на благодійність. Також у планах Saint Javelin заснувати виробництво в Україні та створювати робочі місця для внутрішньопереміщених осіб, тим самим підтримуючи економіку країни.

Відзначимо, ініціатива Saint Javelin з’явилася ще до повномасштабного російського вторгнення. Її заснував канадський журналіст Крістіан Борис, який багато писав про події в Україні для ВВС та інших популярних видань.

“Потім, 24 лютого, я не зміг сидіти осторонь, спостерігаючи, як бомби почали падати на мої улюблені міста України. Після цього я вирішив присвятити себе фандрейзингу на всі 100%”, – коментує свою справу Крістіан Борис, засновник Saint Javelin.

Читайте також: Інстаграм-реальність: Віртуальна українська блогерка Astra Starr розповідає світові про війну в Україні та допомагає армії

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).