Oberig дарують каблучки українським захисникам і захисницям, які планують заручитися під час війни

Новости
02.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Кохання переможе темряву!
ПОДЕЛИТЬСЯ

З початку повномасштабної війни в Україні поруч із сотнями жахливих і трагічних новин ми бачили багато прекрасних історій – про військових, бійців тероборони, нацгвардійців, рятувальників і поліцейських, які одружувалися зі своїми коханими. Для любові немає неправильного часу, так вважали вони, вважаємо ми й вважає український ювелірний бренд Oberig.

Oberig фактично припинив роботу, оскільки виробництво ювелірного дому розташоване у Харкові, а бутик – у Києві. Частина працівників захищає Україну на фронті, інші займаються волонтерством і допомагають армії, але бренду частково вдалося поновити роботу. Весь прибуток Oberig передають Збройним Силам, проте бренд забажав зробити для них дещо більше.

Розмірковуючи про спосіб вираження своєї поваги та любові до ЗСУ, ювелірний дім вирішив створити срібні обручки й дарувати їх кожній парі захисників, які одружуються під час війни.

Oberig пропонують усім військовим, нацгвардійцям, бійцям тероборони, рятувальникам і поліцейським, які збираються побратися і хочуть отримати обручки, звернутися до бренду, написавши в Instagram. Каблучки будуть передані військовим безкоштовно.

Читайте також: Don’t Fuck with Ukraine: Cлухаємо разом новий трек Макса Барських

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).