Ресайклінг по-українськи: Волонтери створили сувеніри з уламків російського винищувача

Новости
02.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Ініціатива від фонду "Дрони для України"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Фонд "Дрони для України" розробив сувеніри з уламків російського винищувача Су-34. Їх подарують людям, які задонатили у благодійну організацію понад $ 1 000. Поки що ініціативу проведуть лише для іноземців, однак у фонді обіцяють випустити таку ж колекцію для українців, але вже після перемоги.

"Я довго думав, як зібрати більше грошей, щоб купити дрони для ЗСУ. Очевидно, що гроші треба шукати за кордоном. Також очевидно, що всі, хто хотів пожертвувати кошти, вже їх пожертвували. Необхідно залучати широку громадськість. Це означає, що ми повинні щось віддати на пожертвування. Українські поштові марки – це чудово, але треба знайти щось крутіше", — розповідає волонтер Юрій Висовень.

Усього у фонді створили вже 48 сувенірів. Ще планують випустити близько 100 одиниць за необхідності. Через важкість у пошуку відповідного розміру матеріалу процес розробки сувенірів ускладняється.

Зазначимо, завдяки зусиллям фонду "Дрони для України" волонтерам вдалося зібрати $ 30 000 на підтримку української армії.   

Читайте також: Українська художниця Марія Куліковська повторила перформанс 2014 року в Берліні

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).