Від бідності до кінозірки: Taschen презентує фотовидання про Арнольда Шварценеггера

Новости
28.06.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Етапи життя в знімках
ПОДЕЛИТЬСЯ

У липні видавництво Taschen випустить лімітоване видання з життєписом Арнольда Шварценеггера. Історія відомого бодибілдера буде проілюстрована фотографіями Річарда Аведона, Енні Лейбовіц, Роберта Меплторпа та Герба Ріттса. 

Доступний лише за передзамовленням двотомник складатиметься з 890 сторінок в обмеженому накладі 1947 примірників. Кількість книг збігається з датою народження Шварценеггера — 30 липня, 1947 рік. Кожне видання буде пронумероване та підписане Арнольдом. 

Книга, над якою працювали десять років, дослідить становлення Шварценеггера: від злиднів до Містера Олімпії, кінозірки й отримання губернаторського маєтку. За словами Шварценеггера, лише засновник видавництва Бенедикт Ташен міг висловлювати таку ж пристрасть до цього проєкту, як і він сам.

“Я працював над цією книгою, тому що немає іншого способу підсумувати якість фотографій, зроблених за мого життя. Я запитав себе, як нам зібрати всі ці чудові фотографії разом? Taschen — єдина компанія, яка робить книжки великими книжками”, — розповів в інтерв’ю для Taschen Арнольд. 

Серед видань від Taschen також будуть доступні Art Edition з обрамленням ChromaLux, пронумероване й підписане Енні Лейбовіц, і Capitello Edition з книжковою підставкою Capitello від Studio65.

“Я не можу сказати, чому відрізнявся від інших хлопців у моєму місті. Я просто народився з обдарованим баченням”, — сама ця теза Арнольда стає лейтмотивом видання.

Читайте також: Дебют Фарелла Вільямса. Чоловіча колекція Louis Vuitton весна-літо – 2024

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).