Календар Pirelli 2024 фотографуватиме 28-річний Принц Г’ясі

Новости
28.06.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Відомий створенням яскравих світів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Автором нового видання Pirelli стане ганський фотограф Принц Г’ясі, який відомий створенням яскравих світів у своїх роботах. Представник нової творчої африканської хвилі працюватиме над наповненням Pirelli 2024, повідомляє WWD.

Творчий шлях Принца Г’ясі, чиє справжнє ім’я Принц Гясі Ньянтакі, розпочався фотографуванням на iPhone у віці 16 років. Ще в дитинстві він вперше використав одноразову камеру. Зараз його роботи можна побачити в паризькій галереї Maât.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Prince Gyasi (@princejyesi)


Як розповіли в Pirelli, світлини Принца покликані стати контрнаративом щодо домінантних західних уявлень про Африку. Водночас стиль фотографа відображає його інстаграм, наповнений повними кольору знімків. Там можна знайти як світлини з Наомі Кемпбелл, так із моделями з його рідного міста Джеймстауна.

У Г’ясі — синестезія — стан, який створює нетрадиційне перекриття між органами чуття. Фотограф може сприймати колір як звук або асоціювати кольори з конкретними словами чи літерами. За оцінками, лише 4,4% населення мають певну форму синестезії.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Prince Gyasi (@princejyesi)


Крім цього, автор сповнених вібрацій всесвітів є співзасновником некомерційної кампанії BoxedKids, яка спрямована на забезпечення освіти для тих, хто цього найбільше потребує.

Календар Pirelli, знаний як The Call, видається італійською компанію з 1964. Свої фотографії для видання представляли Пітер Ліндберг, Роберт Фрімен, Сара Мун, Брюс Вебер, а у 2023 році — австралійська фотографка Емма Саммертон.

 

Читайте також: Від бідності до кінозірки: Taschen презентує фотовидання про Арнольда Шварценеггера

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Louis Vuitton
Кавовий сет Monogram Flower Tile
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).