Мадонна потрапила до реанімації через серйозну інфекцію

Новости
29.06.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Початок світового туру співачки скасовано
ПОДЕЛИТЬСЯ

Мадонна потрапила в лікарню через серйозну бактеріальну інфекцію. За словами її менеджера Гі Озері, діяльність співачки та світове турне The Celebtation будуть призупинені. 

Як стало відомо, у суботу, 24 червня, Мадонну госпіталізували у відділення інтенсивної терапії. “Стан її здоров’я покращується, однак вона досі перебуває під медичним наглядом, — зауважив менеджер. — Очікується повне відновлення”.

За інформацією Page Six, напередодні співачку виявили непритомною та терміново доправили в нью-йоркську лікарню. Через серйозність ситуації знаменитість під'єднали до апарату штучної вентиляції легень. Упродовж лікування з нею перебуває дочка Лурдес Леон.

Наразі невідомо, коли розпочнеться тур The Celebration, перший концерт якого був запланований 15 липня в канадському Ванкувері. Виступи співачки, спродюсовані Live Nation, передбачали зупинки в Лондоні, Барселоні, Парижі та Нью-Йорку. Загалом Мадонна мала відвідати 43 міста. 

Однак менеджер співачки додає: більш детальну інформацію оголосять, як тільки вона з’явиться, включно з новими датами початку туру та перенесених шоу. Тур 43 містами мав на меті “висвітлити неперевершений каталог музики за останні сорок років”. Також перфоманси стануть “триб’ютом місту Нью-Йорку, де почалася музична кар'єра” Мадонни. 

“Я з нетерпінням чекаю, щоб дослідити якомога більше пісень, сподіваючись дати моїм фанатам шоу, на яке вони так довго чекали”, — розповіла Мадонна в анонсі турне.

 

Читайте також: Мадонна створила NFT-колекцію, аби допомогти українським жінкам та дітям

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Louis Vuitton
Кавовий сет Monogram Flower Tile
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).