Спортсмен проплив 980 кілометрів по Дніпру, аби привернути увагу до забруднення річки

Новости
11.09.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
І встановив рекорд
ПОДЕЛИТЬСЯ

10 вересня український спортсмен Михайло Романишин встановив новий рекорд України та завершив проект #ВплавДніпро, який розпочався 5 серпня у селі Страхолісся Київської області на кордоні з Білоруссю.

Спортсмен пропливав за день приблизно 28 кілометрів, а одного дня здолав за раз відстань в 37 кілометрів. Загалом, Романишин здолав 980 кілометрів по Дніпру. Весь час спортсмена супроводжувала шлюпка і протягом всього проекту він регулярно здавав аналізи з метою контролю свого здоров’я.

Головною метою проекту #ВплавДніпро було привернення уваги суспільства до забруднення річки Дніпро та екологічного стану в цілому.

“Ми маємо великі екологічні проблеми. Це вже не річка — це болото. Мені дуже шкода, що мої діти живуть в цьому світі, де таке відбувається з нашою неповторною природою. Країна чудова, з води відкриваються такі краєвиди, але по воді стелиться нестерпний запах. Нам треба щось змінювати, те, що осідає на поверхню води через нас, не має там бути”, — сказав Романишин.

Слід зазначити, що рекорд, який встановив Михайло Романишин, – це перший рекорд такого плану, що буде внесений до Національного реєстру рекордів України.

“До Національного реєстру рекордів України номінується рекорд, якого ще в Україні не було. Я хочу сказати, що рекорди на витривалість є найбільш складними, і щодня ми стежили за тим, як відбувається встановлення цього подвигу”, – коментує подію керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

На фініші спортсмена зустрічали дружина та син, а також тренер, херсонці та миколаївці.

Читайте также:

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).