Відомі українки знялись в кліпі Pianoбой та Alina Pash на пісню “Перша леді”

Новости
11.09.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Сила духу жінок
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дмитро Шуров (Pianoбoй) описує спільну роботу з Аліною Паш так: “Перша леді – моя ода жіночому різнобарв’ю та силі духа жінок, що міняють наш світ на краще”. А Аліна Паш закликає всіх жінок ділитися своїми історіями з хештегом #перша_леді в Instagram.

Головним посилом пісні є те, що кожна жінка – перша леді свого життя. Незважаючи ким вона хоче бути: боксеркою, волонтеркою або ж бізнесвумен? Кожна може бути тою, якою захоче стати, і пісня “Перша леді” – це гімн жіночому різноманіттю і силі духу жінок, які не бояться бути різними.

Режисером кліпу стала Тоня Ноябрьова, оператором відео - Олена Чеховська, а продюсерами стали Саша Кравченко та Марія Куликова.

Героїнями кліпу стали дуже різні і надзвичайно сильні жінки: телеведучі Василіса Фролова та Кароліна Ашіон, засновниця благодійного фонду “Таблеточки” Ольга Кудиненко, співзасновниця Gbar Сабіна Мусіна, чемпіонка світу з боксу Аліна Шатернікова, засновниця "Кураж Базару" Олена Гудкова та інші. Стилістом відео став Валерій Топал, який працює з Аліною Паш. Для кліпу він обрав одяг від українських дизайнерів.

Читайте также: Смотрите: Уличная вечеринка Block Party в клипе Alina Pash на песню Slukhay

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
27.02.2020
BOTTEGA VENETA
Комбинезон
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).