Остін Батлер — амбасадор нового парфуму MYSLF від Saint Laurent

Новости
08.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Актор репрезентує маскулінні ноти
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський актор Остін Батлер став глобальним амбасадором аромату MYSLF, розробленого Yves Saint Laurent Beauty. «Для мене велика честь бути призначеним глобальним амбасадором MYSLF, нового аромату від YSL Beauty», — зазначає він.

Парфуми бренду поєднують ноти іскристого бергамоту, квітів апельсина з теплими деревними нотами, як-от рослин пачулі та мускусу. Виразний аромат покликаний розкрити особистість власника.  

«MYSLF — це втілення чоловіка, яким ви є, з усіма вашими емоціями та нюансами. Це інтерпретація традиційного деревного сімейства ароматів з квітковими нотами. Заява сучасної маскулінності, щоб відсвяткувати своє справжнє "я". Без вибачень. З гордістю», — йдеться в описі парфумів.

Остін Батлер, відомий роллю в «Елвісі», репрезентує концепцію парфуму MYSLF, що обрамлений у чорний лаковий флакон. Пляшечка також прикрашена логотипом Yves Saint Laurent Cassandre, вбудованим в скло. Флакон зроблений із переробленого скла, його можна наповнювати кілька раз.

Продаж парфуму розпочнеться цього тижня. Ідейною основою аромату стають слова Іва Сен-Лорана: «Я зрозумів, що найважливішою зустріччю в житті була зустріч із самим собою».

Читайте також: Штиль, бриз і хвилі: 7 ароматів з нотами морської солі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).