Balbek Bureau створює інтерактивний конструктор, який допомагатиме проєктувати автентичні будинки

Новости
28.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Кожен самостійно зможе сконструювати свій будинок
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська архітектурна студія Balbek Bureau планує створити інтерактивний конструктор для того, щоб люди могли проєктувати власні будинки самостійно, відповідно до автентики свого регіону.

Команда студії вже понад півтора місяця досліджує архітектурні особливості регіонів Київщини, аби вивести дизайн-код тієї місцевості. Результати всіх досліджень лягатимуть в основу проєкту з відбудови житла RE:Ukraine Village.

“Зараз наш 3D-моделер cтворює варіації будинків та їхніх компонентів за допомогою візуальної мови програмування”, — розповідають у Balbek Bureau. У студії також зазначають, що за допомогою такого підходу до проєктування людина зможе на будь-якому етапі змінити бажані параметри моделі, а інші елементи вже автоматично підлаштуються під новий варіант. “Так, за допомогою категоризації всіх компонентів, ми дамо користувачам можливість кастомізувати їхні будинки”, — додає команда. 

Нагадаємо, що студія Balbek Bureau зайнялася розробкою проєкту для відновлення приватних будинків у найбільш постраждалих зонах, зі збереженням автентики тієї місцевості.

Читайте також: На Район #1 повертається Block Party. Тепер як благодійний ярмарок

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).