Saint Javelin проводить аукціон на підтримку ініціативи президента UNITED24

Новости
28.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
З роботою Максима Паленка Our Lady of Mariupol
ПОДЕЛИТЬСЯ

Saint Javelin проведе аукціон, щоб зібрати кошти для ініціативи президента UNITED24 на купівлю дронів для України. 

Ініціатива Saint Javelin була започаткована канадським журналістом Крістіаном Борисом ще до початку повномасштабного вторгнення росії, щоб фінансово допомогти Україні. Ініціативі, що почалася з мему, який зображує Богородицю та "Джавелін", завдяки продажу мерчу та краудфандингу, вдалося вже зібрати більше 2 мільйонів доларів на підтримку України.

Усі кошти було передано до українських та міжнародних фондів з гуманітарної та військової допомоги, а зображення Saint Javelin стало справжнім оберегом для українців — і на фронті, і в тилу.

Our Lady of Mariupol

На аукціоні виставляють картину Our Lady of Mariupol, яка була створена українським художником Максимом Паленком. Робота зображає Маріупольську Богоматір, яка оберігає героїчних захисників заводу "Азовсталь" від обстрілів і знищення. Її сутана демонструє внутрішню будову катакомб заводу "Азовсталь", які стали тимчасовим притулком для українських воїнів і мирного населення. З-під її рук, у сутані, в очі вдивляються захисники Маріуполя.

Перша мистецька робота була передана Українському музею Канади, який зберігає та експонує українську культурну ідентичність. Our Lady of Mariupol залишиться там у постійній колекції. Друга робота буде виставлена на аукціоні Saint Javelin, який розпочнеться 28 липня і триватиме до 3 серпня. У коментарях під постом в Instagram кожен зможе зробити ставку та позмагатися за цю картину.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Saint Javelin (@saintjavelin)

 

Доходи від продажу буде спрямовано на закупівлю дронів для Збройних сил спільно з Ukrainian World Congress та UNITED24, 5% від суми піде на покриття витрат на виробництво.

Також на сайті Saint Javelin кожен бажаючий вже може придбати собі принт Our Lady of Mariupol і докласти своїх зусиль для наближення перемоги України. Тираж дуже обмежений та складає лише 75 копій, кожна з яких підписана автором. 

 

Читайте також:

На Район #1 повертається Block Party. Тепер як благодійний ярмарок

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).