На Район #1 повертається Block Party. Тепер як благодійний ярмарок

Новости
27.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Щоб зібрати кошти на відновлення районів, постраждалих від дій російських загарбників
ПОДЕЛИТЬСЯ

До війни Район #1 Block Party були улюбленими вечірками киян, метою яких був благоустрій та джентрифікація вулиці Рейтарської. Після тривалої перерви захід повернувся в новому форматі. Block Party став благодійним ярмарком, який підтримує малий локальний бізнес та збирає кошти на відновлення районів, постраждалих від дій російських загарбників. 

«Наш Район #1 змінився з початком війни. Як і більшість людей в Україні, ми інакше почали сприймати поняття «мій дім» та «мій район». Івент, метою якого було зробити Рейтарську найкращою вулицею Києва, переродився в організацію, яка намагається відновити та зробити кращою всю Україну. Кожен район кожного міста кожної області став для нас номером один. Тому ми вирішили відновити наш захід, але в умовах війни», — так коментують організатори зміни в проєкті.

Перший після тривалої перерви Район #1 відбудеться на території "А-Стейшн", вул. Князів Острозьких 8 (колишня вул. Московська). Block Party пройде відразу в кількох закладах, а саме: в культурному центрі ARSENAL XX та в незадіяних до цього просторах колишнього збройового заводу, а також у барі "Вогник".

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Фонд «Район №1» (@districtone.foundation)На гостей чекає велика програма: понад 30 українських брендів, фудкорт, дитяча зона, виступи діджеїв та арт-простір з інсталяціями й роботами українських митців, які було зроблено після початку війни. Арт-простір буде функціонувати в режимі галереї, тому у вас буде можливість придбати роботи, представлені під час івенту. Гроші буде розподілено між авторами та фондом.

Дата: 30-31 липня

Адреса: вул. Князів Острозьких, 8

Вхід: благодійний внесок 200 грн на користь фонду Район #1.

Також можна підтримати організацію донатом

 

Читайте також:

Share Happiness: український бренд RDNT запустив ініціативу для допомоги підліткам-біженцям

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).