Share Happiness: український бренд RDNT запустив ініціативу для допомоги підліткам-біженцям

Новости
27.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Один за одного
ПОДЕЛИТЬСЯ

Streetwear-бренд RDNT запускає ініціативу Share Happiness, яка буде реалізована за принципом One for one: коли ви купуєте будь-яку футболку на сайті, команда бренду передає таку ж креативним українським підліткам, які постраждали від війни. Головна мета — не лише забезпечити молодь одягом, а й поділитися з нею щастям у ці темні часи.

"RDNT створений як символ світла навіть у найтемніші часи. З турботою про майбутнє нашої країни — креативних підлітків та їхній ментальний стан — ми вирішили створити ініціативу Share Happiness. Ми поруч, щоб молодь реалізовувала себе без обмежень та комплексів", — розповідає дизайнер бренду Андре Тан.

RDNT — streetwear-бренд, який народився під час війни в Україні та транслює меседжі про незалежність, індивідуальність, свободу самовираження та жагу до життя. Абревіатура означає Radiant, тобто сяючий, променистий. Усі вироби — унісекс і виготовлені з перероблених пластикових пляшок. Перша колекція, присвячена воді як головному елементу життя, вийшла у квітні 2022 року.

Купити футболки та подарувати щастя можна на офіційному сайті rdnt.store.

Читайте також: Український бренд KHUSTYNA випустив нову колекцію, натхнену синім небом і золотавими пшеничними полями

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).