BetterMe та UKRAINEPRIDE запустили аудіокурс для ментального здоров'я

Новости
06.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
LGBTQ+Me: Прийміть своє різноманіття
ПОДЕЛИТЬСЯ

Щороку в червні відзначають місяць ЛГБТК-прайду, який має на меті підкреслити різноманіття в суспільстві та право кожної людини на гідність, рівність і самоідентифікацію у своєму житті.

Згідно з дослідженням, представники ЛГБТК+-спільноти більш схильні до депресії та мають значно вищий показник стресу через дискримінацію у власних родинах, університеті або на роботі. 95% респондентів скаржаться на розлади сну вночі, а 77% зазнали депресії. 71% ЛГБТК+-молоді повідомляють про відчуття суму та розпачу.

До "місяця гордості" BetterMe та UKRAINEPRIDE запускають аудіокурс для підтримки ментального здоров’я “LGBTQ+Me: Прийміть своє різноманіття”, щоб поєднати людей різних сексуальних орієнтацій та гендерних ідентичностей, стилів життя та способів мислення й допомогти їм співіснувати в суспільстві. Курс побудовано на основі особистих історій представників ЛГБТК+-спільноти й людей гетеросексуальної орієнтації та практичних порад від психолога.

Всі історії надані українцями, які готові ділитися власним досвідом з людьми по всьому світу.

За останні 30 років українське суспільство зазнало значних змін у своїх поглядах: від тотального неприйняття до тенденцій прийняття людей різних сексуальних орієнтацій та гендерних ідентичностей. Відповідно до звіту, представленого центром "Наш світ" у рамках програми "Долучайся!", за підтримки USAID, проблема рівноправ’я та захисту прав ЛГБТК+ в Україні стає важливішою як у внутрішній, так і в зовнішній політиці країни.

В курсі буде висвітлено теми самоідентифікації, камінг-ауту, дискримінації та булінгу, стереотипів, пов’язаних із ЛГБТК+, а також до нього увійдуть розповіді про людей ЛГБТК+ та військову службу й поради, як розмовляти з дітьми про гендер.

 

Головна мета цього курсу — допомогти людям з різною гендерною ідентифікацією та сексуальною орієнтацією знайти спільні точки та зрозуміти одне одного на глибшому рівні. Сучасне суспільство має величезний вплив на якість нашого життя. Приймати наші відмінності — це те, що має силу змінити наш світ на краще. І змінить.

 

Читайте також: 

Алан Бадоєв оголосив збір матеріалів для документального фільму про війну

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).