Короткометражні стрічки українських режисерок увійшли до програми фестивалю Palm Springs ShortFest

Новости
06.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Переможців фесту автоматично номінують на "Оскар" і BAFTA
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дві стрічки українських режисерок увійшли до програми одного з найпопулярніших фестивалів короткого метру — Palm Springs ShortFest. Фільми "Оператор Вікторія" і "Джордан '96" були обрані організаторами з понад тисячі надісланих робіт. Їх побачить кіноспільнота у період з 21 по 27 червня цього року. Зазначимо, що переможці фестивалю автоматично отримають номінацію на "Оскар" і BAFTA.

"Оператор Вікторія" – стрічка української режисерки Анни Яценко. Сюжет короткометражного фільму зосереджено на операторці сall-центру, яка має складні стосунки з наркозалежним чоловіком та зі своєю деспотичною матір’ю. Намагаючись завжди вирішувати проблеми своїх близьких, головна героїня робить єдиний правильний вибір – спершу допомогти собі.

"Джордан '96" – дебютний фільм режисерки Катерини Лесик. Події у стрічці розгортаються у лихих 90-х. У центрі сюжету, побудованого на реальній історії, – 18-річний Андрій, що допомагає розшукувати зниклого однокласника, батько якого – кримінальний авторитет.

Читайте також: Алан Бадоєв оголосив збір матеріалів для документального фільму про війну

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).