BEVZA випустили лімітовану колекцію прикрас у рамках міжнародного благодійного проєкту

Новости
10.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Разом з Mastercard
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український бренд BEVZA та компанія Mastercard запустили благодійний проєкт міжнародного масштабу, завдяки якому допомагатимуть дітям, які отримали травми внаслідок війни. У рамках співпраці створено лімітовану капсульну колекцію прикрас KALYNA, яку можна придбати у 15 країнах світу. Колекція доступна ексклюзивно для держателів карток Mastercard на платформі priceless.com. 

Капсула створює тандем образу калини з відомим логотипом Mastercard, зберігаючи відсилку до впізнаваного стилю дизайнерки. До колекції входять брошка, підвіска та пара сережок. Символ калини посідає значне місце у житті українців упродовж століть та символізує єдність, гідність і стійкість: червоні ягоди калини можуть пережити найсуворіші зимові морози. Також це потужний символ родини: кущ калини здавна символізував батьків, а грона — дітей. 

Саме ці образи стали натхненням для створення колекції і переплітаються з місією благодійного проєкту. Кожна прикраса — крок на допомогу дітям: увесь прибуток від продажів капсули KALYNA буде направлено на підтримку фонду Ukrainian House DC для протезування та реабілітації українських дітей, які отримали травми внаслідок війни. 

«Зберігати надію та натхнення під час війни – одночасно неймовірно важливо і дуже складно. Тому я особливо пишаюся нашим партнерством з Mastercard, – каже дизайнерка Світлана Бевза. – Червона калина – це особлива духовна реліквія українців. Ми прагнемо поділитися цією символікою зі світом, об’єднавши людей навколо підтримки України та спонукати їх дізнаватися більше про її культурне коріння».

«Ми в Mastercard прагнемо наближати людей до їхніх захоплень, їхніх прагнень — а також одне до одного, — коментує Беатріс Корначчіа, виконавча віцепрезидентка Mastercard з маркетингу та комунікацій регіону EEMEA. — Ми пишаємося співпрацею зі Світланою Бевзою, надаючи держателям наших карток можливість підтримати Україну та відкрити її унікальну культурну спадщину. Тільки спільними зусиллями ми можемо творити реальні зміни».

Всі прикраси капсульної колекції були розроблені та виготовлені в Києві. Виробництво цих ювелірних виробів є безвідходним, оскільки всі залишки металу використовуються для створення нових прикрас.

Героїнями кампейну до запуску колекції стали неймовірні українки — Ада Роговцева, Даша Кацуріна та Світлана Бевза. 

Прикраси з колекції KALYNA можуть придбати держателі карток Mastercard в Австрії, Великій Британії, Гонконзі, Греції, Іспанії, Італії, Канаді, Мексиці, Німеччині, Південній Африці, США, Україні, Франції, Хорватії та Швеції.

 

Читайте також: Як це було: благодійний захід the COAT на підтримку українських військових

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).