Зірка «Емілі в Парижі» Ешлі Парк — нова амбасадорка Pandora

Новости
10.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Акторка демонструватиме своє бачення ювелірного мистецтва
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ешлі Парк, відома роллю Мінді Чень в «Емілі в Парижі», стала глобальною амбасадоркою одного з найбільших ювелірних брендів у світі Pandora. «Знану своїм яскраво вираженим стилем, Ешлі люблять завдяки її культовим ролям і присутності в моді, телебаченні, кіно й музиці», — заявили в Pandora.

Парк стане зіркою заходів бренду, а також просуватиме ювелірний дім у всьому світі. У межах Тижня моди в Копенгагені акторка з’явилася на ексклюзивному заході Pandora.

«Для мене велика честь працювати з Pandora. Я пам'ятаю перший браслет Pandora, який я отримала на один з моїх перших днів народжень. Сьогодні як мисткиню мене особливо приваблює унікальна відданість Pandora творчості», — ділиться Ешлі.

Нещодавно Ешлі Парк зіграла в комедійній стрічці «Check-in у халепу» та скоро доєднається до касту серіалу «Вбивства в одній будівлі» в новому сезоні. Акторка також брала участь в бродвейських виставах «Мамма Мія!», «Погані дівчиська» й «Король і я».

«Я вдячна, що маю можливість бути частиною бренду, який пропонує широкий асортимент прикрас від безсмертних діамантів, вирощених у лабораторії, до символічних аксесуарів, і що можу запропонувати Pandora свій погляд на ювелірні прикраси й самовираження — для особливих подій і кожного дня», — зазначила Ешлі Парк.

Читайте також: Остін Батлер — амбасадор нового парфуму MYSLF від Saint Laurent.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Louis Vuitton
Кавовий сет Monogram Flower Tile
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).