Комфорт передусім: бренд Ріанни випустив колекцію для мам

Новости
10.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Особливістю капсули є зручні бра
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ріанна неодноразово доводила, що материнство може бути стильним. Наразі співачка та дизайнерка очікує на поповнення в сім’ї разом із партнером A$AP Rocky — і органічно її бренд Savage X Fenty презентує колекцію для мам і тих, хто невдовзі стане ними.

Нова капсула складається з трьох комплектів білизни, які з легкістю дозволяють годувати малюка. Бюстгальтери мають спеціальні застібки на бретельках, які регулюються. Комплекти представлені в розмірній сітці від XS до 4XL, а також забарвлені в ліловий, чорний і сірий. 

Всі айтеми водночас функціональні, комфортні й надають необхідну підтримку. Серед новинок бренду, який спеціалізується на спідній білизні, до того ж бавовняна футболка з надписом Make More Babies. У зворушливому кампейні колекції Ріанна знімається разом із сином RZA. 

У липні Savage X Fenty презентували колекцію Sheer X, яка також складається з комфортної й стильної спідньої білизни. Речі створені з легких матеріалів, що дозволяють досягнути балансу між «сексуальністю та підтримкою».

Читайте також: Як Ріанна та ASAP Rocky назвали свого сина.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).