Біллі Айліш присвятила пісню Your Power українцям

Новости
11.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
В рамках #StandUpForUkraine
ПОДЕЛИТЬСЯ

До світової благодійної кампанії #StandUpForUkraine продовжують приєднуватися все більше світових знаменитостей. Так, американська співачка Біллі Айліш на останньому онлайн-заході в межах акції виконала пісню Your Power з її останнього альбому Happier Than Ever.

"Ми виконаємо Your Power як заклик до дій. Мільйони українців покинули домівки, тому ми маємо негайно діяти й підтримати цих людей. Всі, хто дивляться це відео, поширюйте інформацію, щоб наші лідери знали й діяли. Ми підтримуємо Україну", — сказала Біллі на початку відео. 

"Your Power — одна з моїх улюблених пісень. Вона розповідає про багато речей, але у цей момент вона найбільше резонує мені зі зловживанням владою, адже це саме те, що ми бачимо зараз, й це дуже небезпечно. Я не можу зробити багато, але я хочу сказати, що підтримую українців. Ця пісня була для них, я присвячую її народу України", — зізналась співачка після виступу.

 

Читайте також: 

Гурт Måneskin випустив пісню на підтримку України

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).