Сміливість — тепер це бренд України: Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну рекламну кампанію

Новости
09.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Ідею створило агентство Banda разом із Міністерством цифрової трансформації України
ПОДЕЛИТЬСЯ

Офіс Президента та Уряд розпочали масштабну внутрішню та міжнародну рекламну кампанію про українську сміливість. За останній місяць українці стали найсміливішою нацією світу. Політики, уряди, зірки та звичайні люди цитують, рівняються та надихаються українським народом.

"Українців у світі вже ідентифікували як націю хоробрих людей. Наші люди виходять на мітинги проти російських окупантів і без зброї в руках зупиняють танки. Спеціалісти продовжують працювати навіть під обстрілами та сиренами: лікарі, рятувальники, комунальні служби, продавці, водії, аптекарі. Наші айтішники продовжують підтримувати бренд країни, сидячи з ноутбуком у бомбосховищах. Це дійсно вражає. Вірю, що після перемоги для нашої країни у світі відкриється "вікно можливостей", і нашим головним завданням буде правильно його використати", — підкреслив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Головна місія проєкту — зафіксувати та поширити асоціацію "Україна = сміливість". Ця ідея чудово працює як всередині, так і назовні. Зараз українцям важливо не розгубити сміливість перших тижнів війни, і внутрішня кампанія спрямована саме на це. Мета міжнародної кампанії — поділитися сміливістю зі світом і створити імідж країни, де живуть сміливі люди, сміливі бізнеси та сміливі ідеї.

Білборди вже з’явилися на вулицях більш ніж 15 країн світу: Канади, Польщі, Німеччини, Італії, Австрії, Великобританії, Іспанії, США та інших. Креативну ідею створило агентство Banda разом із Міністерством цифрової трансформації України.

На сайті проєкту можна знайти короткі ролики, макети постерів, стікерів та мерчу. З ними транслювати ідею української сміливості легко. Якщо ви зараз опинилися в іншій країні, завантажуйте матеріали, друкуйте та виходьте на мітинги з постерами або розклейте їх у вашому місті.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).