Bottega Veneta вводять довічну гарантію на свої сумки

Новости
27.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
З лютого наступного року
ПОДЕЛИТЬСЯ

Bottega Veneta упевнено крокують вперед на шляху до підвищення екостабільності свого бренду. Модний дім вводить довічну гарантію на свої сумки. Нову ініціативу запустять уже в лютому наступного року. Покупцям видаватимуть спеціальні гарантійні паспорти, на яких буде зафіксовано інформацію про аксесуар. Про це повідомляє видання Hypebae.

"Ми орієнтуємось на відповідальне зростання. Наш намір полягає у тому, щоб підтримувати продукти в робочому стані довше, зменшуючи потребу у заміні. Наше бачення залишається таким, як у наших засновників. Вони хотіли, щоб Bottega Veneta уособлювала найвищу та витончену форму розкоші. Наші сумки створені, аби служити вічно", – йдеться в офіційній заяві бренду.

Сервіс з ремонту сумок Bottega Veneta розпочне роботу з класичних моделей бренду. Надалі модний дім планує започаткувати гарантію і на нові колекції. Ремонт сумок Bottega Veneta залишиться безкоштовним.

Читайте також: "Символ вибору": як виглядає нова монограма Valentino

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).