Утилітарний жіночий гардероб: Стиліст Маргарита Мурадова розробила колекцію для українського бренду Jul

Новости
12.11.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Перша колаборація
ПОДЕЛИТЬСЯ

Бренд Jul випустив першу колаборацію спільно зі стилісткою Маргаритою Мурадовою. Колекція отримала назву Everywhere. Головна ідея — створити утилітарний жіночий гардероб.

Маргарита Мурадова вперше працювала над створенням колекції для масмаркет-бренду.

Колекція представляє собою абсолютну універсальність речей, що робить їх доречними всюди, незалежно від сезону, тенденцій, типу фігури та навіть настрою. Основою колаборації стали костюми у різних варіаціях: зі спідницями, брюками, шортами, що доповнюються майками, блузами або ж худі. До колекції також увійшли два сліпдреси максі та середньої довжини, светри, кардигани та костюми.

"Я давно замислювалася над створенням своєї колекції. І кожного разу, коли я подумки поверталася до цієї ідеї, інтуїтивно спадала на думку назва Everywhere. Від першого задуму ще рік тому до сьогодні мені найбільше хотілося створити капсулу з максимально універсальних, зручних та легко поєднуваних речей на всі сезони відразу. Сукня для дому або на вихід, кашемірова покривка для подорожі літаком або ж для прохолодного домашнього дня біля засніженого вікна, сатиновий костюм на побачення або для зустрічі гостей в комфорті. Думаючи над кожною моделлю, я, як стилістка, враховувала все різноманіття особливостей фігури та численні побажання сучасної жінки: комфорт, класика силуетів, люксова якість водночас з нелюксовим цінником. Те, що вийшло у нас з Jul, — здійснення моєї давньої мрії", — коментує Маргарита.

Кольорова гама досить стримана: чорний, димний сірий, чорнильний синій та медово-молочний. Яскравими акцентами служать фісташковий та ніжно-кораловий. Останній — відсилка до традиційних світлих українських коралей.

Читайте также: Міфічна квітка на принтах: Український бренд Jul випустив 2 сукні до 50-річчя пісні "Червона рута"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).