Міфічна квітка на принтах: Український бренд Jul випустив 2 сукні до 50-річчя пісні "Червона рута"

Новини
29.09.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
"Ти у мене єдина, тільки ти, повір"
ПОДЕЛИТЬСЯ

У вересні 2020 року виповнюється 50 років, як вперше зазвучала легендарна пісня "Червона рута" Володимира Івасюка. Про міфічну квітку з карпатських повір’їв знає кожен українець. Гуцули здавна вірили, що дівчина, яка у Купальську ніч знайде червону руту, зможе приворожити будь-якого парубка на все життя. 

Український бренд Jul вирішив виразити своє бачення того, як могла б виглядати міфічна квітка, оспівана одним з найвидатніших композиторів, та створив 2 сукні з авторським принтом: "Саме таким є наше бачення сучасного відображення українських культурних кодів у одязі", — коментує Юлія Логвін, засновниця бренду. Окрім авторського принта, всередині сукні на тканих бирках написані рядки з пісні: "Ти у мене єдина, тільки ти, повір".

Під час роботи над сукнею команда Jul познайомилася з сестрою Володимира Івасюка — Оксаною Івасюк: "Популярність пісні "Червона рута" підштовхнула Володю до рішення стати професійним композитором. Тобто відповідальність за свій талант, за все, що в нього було в душі, що він міг зробити для людей, він повністю взяв на себе. І вступив до Львівської консерваторії. Володя добре розумів, що популярність — надзвичайно великий вантаж, перш за все для душі. Примітивно просто насолоджуватися популярністю. Серйозний художник завжди відчуває, яка це важка й відповідальна справа…" — розповідає Оксана Івасюк.

 

Читайте також: Лляні сукні на ґудзиках та бавовняні сумки у літньому дропі бренду Jul 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).