Брітні Спірс повертається з новою музичною колаборацією

Новости
18.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
«Це літо буде спекотним»
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський виконавець Will.i.am, соліст Black Eyed Peas, випустить спільну композицію з Брітні Спірс. Співак оголосив про колаборацію Mind Your Business в тизері з голосом попринцеси.   

У своєму дописі Will.i.am обіцяє, що це літо «буде спекотним». Він анонсував дату виходу пісні — 19 липня. Дует працює не вперше: разом вони випустили гіт Scream & Shout, трек із четвертого альбому учасника Black Eyed Peas. Також Will.i.am з’явився в пісні Брітні Big Fat Bass з альбому Femme Fatale.

Для Спірс нова колаборація стане першою з часу емоційного релізу Hold Me Closer з Елтоном Джоном у 2021. Співпраця з рок-музикантом стала першою піснею після звільнення співачки з-під опікунства тривалістю тринадцять років. Тоді сер Елтон Джон наголосив, що радий попрацювати з виконавицею. За його словами, трек мав додати їй більше впевненості та нагадати про любов людей.

Нова колаборація виходить на тлі новин про мемуари Брітні Спірс The Woman in Me. У видавництві розповіли, що виконавиця поділиться «сміливою і напрочуд зворушливою історією про свободу, славу, материнство, виживання, віру й надію». Реліз книжки запланований на 24 жовтня.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений will.i.am (@iamwill)

Читайте також: Бувай, Rocket Man: Елтон Джон завершив прощальний тур тривалістю 5 років.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).