Кендалл Дженнер доєднується до сім’ї амбасадорів L’Oréal Paris

Новости
19.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Вона долучається до команди Єви Лонгорії, Ель Феннінг і Кейт Вінслет
ПОДЕЛИТЬСЯ

У дитинстві майбутня модель Кендалл Дженнер гралася з косметичкою матері Кріс Дженнер. Тепер вона — нова глобальна амбасадорка найбільшого у світі виробника косметики L’Oréal Paris. Бренд радий запросити медіаікону до сім’ї.

Команда амбасадорів L’Oréal Paris складається з Єви Лонгорії, Ель Феннінг, Каміли Кабельйо, Кейт Вінслет та інших знаменитостей. Б’юті-компанія залучає Кендалл до своєї промоції як «сильну, успішну й талановиту молоду жінку, яка продовжує зачаровувати аудиторію навколо себе». Перші кампанії з Дженнер у новій ролі заплановані на вересень цього року. Вона представить помаду L'Oreal Paris Infaillible.

«Ніхто не може характеризувати Кендалл Дженнер, окрім неї самої. Вона є втіленням усього, що означає покоління зумерів: вона створює свій імідж, гордо зростає у своїй самоцінності та надихає інших робити те ж саме», — зазначила президентка глобального бренду L’Oréal Paris Дельфін Віг'є.

Раніше модель була обличчям кампанії косметичної лінійки Estée Lauder. Водночас нова співпраця стала особливим моментом для Кендалл, оскільки L’Oréal Paris був із дитинства частиною її життя та мейкап рутини.

«Для мене велика честь бути частиною нового сестринства сильних, впливових жінок і мати можливість вимовляти ці знакові слова — я цього варта. Приєднання до сім'ї L'Oréal Paris і можливість втілювати все, за що виступає бренд, відчувається як справжній момент повного циклу», — розповіла Дженнер.

Читайте також: Валентина Феррер на digital-обкладинцi L’Officiel UA.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Louis Vuitton
Кавовий сет Monogram Flower Tile
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).