Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц одружились. Замість подарунків гості весілля зробили пожертви на допомогу Україні

Новости
12.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Гроші перерахують у гуманітарну організацію Care
ПОДЕЛИТЬСЯ

Бруклін Бекхем та Нікола Пельтц одружились. Весільна церемонія сина Бекхемів та спадкоємиці мільярдера Пельтц відбулася 9 квітня, в родинному маєтку нареченої в Палм-Біч (Флорида). Усього на церемонії були присутні 500 гостей. Звичайно ж, серед запрошених було дуже багато знаменитостей: Єва Лонгорія, Гордон Рамзі, Серена Вільямс. Загальний бюджет весілля склав $ 103 мільйони.

 

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от

Напередодні офіційного свята подружжя почало співпрацювати з гуманітарною організацією Care, що займається наданням допомоги жінкам, сім’ям та літнім людям в Україні. Замість подарунків пара закликала гостей зробити пожертви у Care. Першими ініціативу молодих підтримали батьки нареченої.

Згідно з офіційними даними, Care мають на меті забезпечити 4 мільйони українців допомогою, включаючи їжу, воду, гігієнічні засоби, психосоціальну та фінансову підтримку.

 

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от

Читайте також: В англійському словнику Urban Dictionary з’явилося слово "зукраїнити". Ось декілька прикладів, як його вживати

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).