Підтримайте команду: Riotdivision шиють одяг для військових, а засновник бренду служить у лавах ЗСУ

Новости
12.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Наближаємо перемогу України разом
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український бренд технологічного одягу Riotdivision активно підтримує українську армію з перших днів повномасштабної війни. Засновник бренду Олег Мороз наразі служить у лавах ЗСУ, а інша частина бренду залучена в проєктах «Київ Волонтерський». Riotdivision роздали одягу загальною вартістю більш ніж 1 млн гривень. Також український бренд розробив лінійку ременів у кількості 500 штук, які всього за декілька днів були безплатно передані на фронт.

В той час, коли Riotdivision допомагає армії, платформа Bettter.Community допомагає бренду: профайл Riotdivision  з'явився на сайті Bettter.Community, також ви можете переглянути кампейн бренду. 

Bettter.Community — платформа, що була створена в перші дні війни для підтримки представників креативних індустрій, які постраждали від війни росії з Україною. Проєкт був створений Юлією Пеліпас, засновницею бренду одягу Bettter за підтримки Анни Октябрь, засновниці бренду Anna October.

Відзначимо, на сайті Bettter.Community було створено профайли представників креативних індустрій різноманітних напрямків, серед яких фотографи, 3d-дизайнери, стилісти, фешн-дизайнери та багато інших. Вони можуть бути напряму підтримані представниками міжнародної спільноти за пріоритетними для себе напрямками. Їм може бути запропонована робота, колаборація, фінансова підтримка їхніх проєктів, PR-підтримка та багато інших варіантів співпраці.

Читайте також: В англійському словнику Urban Dictionary з’явилося слово "зукраїнити". Ось декілька прикладів, як його вживати

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).