У Франції пройде виставка, присвячена Іву Сен-Лорану та його погляду на жіночу наготу

Новости
28.03.2023
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Музей Ів Сен-Лорана в Парижі у співпраці з Музеєм мережива та моди в місті Кале створить виставку, присвячену тому, як Ів Сен-Лоран використовував ефект ню у своїй творчості. 

Виставка складатиметься з двох частин: перша, під назвою “Ів Сен-Лоран: Прозорі плівки”, триватиме з 24 червня по 12 листопада в Кале, а друга — в Парижі в лютому 2024 року. На заході в місті Кале буде представлено близько 60 експонатів: від аксесуарів до малюнків і відео, що охоплюють понад чотири десятиліття життя дизайнера.

Виставка показує, як Ів Сен-Лоран зміг переосмислити мову спокушання в контексті сексуальної революції”, — розповідають у Музеї мережива та моди.

На виставці також будуть показані напівпрозорі образи, створені Ів Сен-Лораном, а також ексклюзивні оригінальні ескізи, колекційні дошки та унікальні зображення. Відвідувачі зможуть детальніше дослідити те, як дизайнер працював із прозорими тканинами (мереживом, тюлем, шифоном), а також вирізами, які вибірково відкривали груди, спину, сідниці та живіт. Загалом виставка продемонструє історичний контекст погляду Ів Сен-Лорана на жіночі тіла та наготу.

 

Читайте також: Колаборація H&M і Mugler вийшла такою, якою всі хотіли її бачити

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).