Кеті Перрі підтримала Орландо Блума під час його поїздки в Україну

Новости
28.03.2023
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Вона зазначила, що дуже пишається тим, що робить її чоловік
ПОДЕЛИТЬСЯ

Британський актор Орландо Блум, відомий своїми ролями у “Володарі перснів” і серії стрічок “Пірати Карибського моря”, нещодавно завітав із благодійною місією від ЮНІСЕФ до України. Під час своєї подорожі він відвідав центр “Спільно”, де українські діти можуть отримати психологічну підтримку й просто побавитися, а також побував в Ірпені й зустрівся із Володимиром Зеленським.

Актор поділився, що це вже друга його поїздка в Україну після першого візиту у 2016 році. Він розповів, що не міг собі уявити, що війна пошириться на всю країну. Під час подорожі Орландо обговорив разом із Президентом України проєкти гуманітарної допомоги й питання відбудови держави, орієнтовані на інтереси дітей. 

Дружина Блума співачка Кеті Перрі була зворушена поїздкою чоловіка й зробила репост його відео з Володимиром Зеленським на свою сторінку в Instagram.

“Я так пишаюся тією роботою, яку ти робиш з ЮНІСЕФ, мій коханий. Ти герой і в реальному житті”, — написала під дописом співачка.

Читайте також: Український серіал “Спіймати Кайдаша” транслюватиметься на Netflix

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).