Кадрові зміни: Chanel і Givenchy найняли нових дизайнерів ексклюзивних проєктів і VIP-ліній

Новости
02.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Вони займуться роботою з амбасадорами брендів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Новий тиждень розпочався кадровими змінами у fashion-індустрії. Chanel і Givenchy оголосили імена своїх нових дизайнерів, які займуться розробкою ексклюзивних проєктів і VIP-ліній. Також у їхні обов’язки увійде робота з амбасадорами брендів. Про це повідомляє видання WWD.

Так, новим підопічним Chanel став дизайнер Олександр Моргадо, який раніше співпрацював з Givenchy більше дев’яти років. З 2013 року Олександр був головним дизайнером VIP-ліній у конгломераті LVMH. У майбутньому дизайнер створить образи таких амбасадорів Chanel, як Крістен Стюарт, Шарлотта Казірагі, Пенелопа Крус, та інших знаменитостей.

Водночас за розробку VIP-ліній у Givenchy тепер відповідатиме дизайнерка Сюзана Венегас. Разом з Джоном Гальяно раніше вона працювала над колекціями для Maison Margiela і Dior. Також Сюзана під керівництвом Метью Вільямса працюватиме над сезонними жіночими колекціями Givenchy.

Читайте також: Демна Гвасалія став новим амбасадором української фандрейзингової платформи UNITED24

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).