Christie's виставлять на аукціон модну колекцію Андре Леона Теллі

Новости
19.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Від фірмових мантій до саквояжів Louis Vuitton
ПОДЕЛИТЬСЯ

Модна колекція фешн-журналіста Андре Леона Теллі стане предметом наступного аукціону Christie's. Асортимент представить культовий спадок редактора, його унікальний стиль і бачення. Про це повідомляє видання Hypebae.

Колекція відобразить тісні зв’язки Андре з іконами модної індустрії: Карлом Лагерфельдом, Міуччей Прада, Ральфом Руччі та іншими вагомими фешн-фігурами. Серед предметів аукціону гості зможуть побачити обширну колекцію улюблених Теллі мантій і кейпів, сумок, сонцезахисних окулярів і прикрас.

"Чутливість Андре Леона Теллі до моди була унікальною та позачасовою. Він був категорично шикарний, а колекція, яку він збирав протягом усього життя, не була схожа на жодну іншу. Ми дуже раді керувати цією колекцією, яка демонструє нескінченне кохання Теллі до всього прекрасного. Від скринь Louis Vuitton з монограмою до зшитих на замовлення кафтанів Tom Ford - кожен лот наповнений змістом і пов'язаний з його видатною особистістю та спадщиною, які продовжують надихати всіх нас", - говорять Christie's.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).