Бувай, Верхній Іст-Сайд: HBO не випускатимуть продовження серіалу "Пліткарка"

Новости
20.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Остання серія вийде 26 січня
ПОДЕЛИТЬСЯ

HBO Max оголосили про завершення оновленого серіалу "Пліткарка". Прем’єра останньої серії другого сезону на стрімінговому сервісі запланована на 26 січня цього року. Про це повідомляє видання Variety.

Серіал "Пліткарка" знятий за мотивами однойменного культового шоу, який виходив у шести сезонах протягом 2007-2012 років. У ребуті картини знялися Вітні Пік (Зоя Лотт), Емілі Елін Лінд (Одрі Хоуп), Томас Доерті (Макс Вулф) та інші американські актори. У другому сезоні серіалу на екранах з’явилася і Мішель Трахтенберг, яка виконала роль Джорджини Родрігес в оригінальних епізодах.

Продовження "Пліткарки" широко обговорювалося в Мережі. Користувачі критикували творців серіалу за викривлення сюжету, однак статистика переглядів, за версією HBO Max, була "рекордною".

"Хоча ми не створюємо третій сезон "Пліткарки", ми дякуємо їй за любовні трикутники, розважливі зради та бездоганну моду, яку цей серіал представив новій аудиторії", - говориться в заяві стрімінгового сервісу.

 

Читайте також: Фонд Вів’єн Вествуд продовжить свою роботу навіть після смерті дизайнерки

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).