Сінді Кроуфорд з'явилася в рекламній кампанії MCM уперше з 1996 року

Новости
21.08.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ретроперспектива нової рекламної кампанії МСМ, яка втілювалася під творчим керівництвом легендарного Фаб'єна Барона з Baron & Baron, відсилає до спогадів 1996 року, коли Сінді Кроуфорд вперше взяла участь у зйомці кампейну для німецького бренду розкоші.  

Поєднавши минуле з сьогоденням, вдалося віддати шану історії: на сучасних зображеннях, зроблених Юргеном Теллером, бренд сумок акцентує увагу на фірмових кодах своєї спадщини. Водночас МСМ прагне до розвитку та пошуку нових сенсів і сміливо презентує новий логотип на тлі старого. На світлинах кампейну зображена супермодель Сінді Кроуфорд, яка тримає в руках нову модель сумки Mode Travia, на тлі різнобарв’я найвідоміших брендових силуетів і аксесуарів карамельного відтінку: рюкзака, шоппера, сумки Boston тощо. 

Детально описуючи значення нової кампанії, Сабіна Бруннер, комерційна директорка MCM Global AG, розповіла: «Ця нова кампанія є важливим наступним кроком у нашому репозиціонуванні з новим напрямом бренду, який ми вперше представили на Milan Fashion Week минулого червня. З Сінді ми вшановуємо класичні коди спадщини, які допомогли нам виокремитися, – а згодом додає: Дослідження нашого минулого разом із Сінді Кроуфорд – це сильне нагадування нашій аудиторії про іконографію бренду, і водночас повідомлення про кроки, які ми робимо, щоб визначити майбутнє MCM». 

Сабіна Бруннер також зазначила, що бренд представить переосмислені форми своїх класичних шкіряних виробів і оновлений асортимент речей у колекції весна-літо 2024, яка дебютує на майбутньому Тижні моди в Мілані. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).